Nabídka a servis přístrojů

   

 dental-equipment-circle-treatment-room dental-equipment-circle-imaging-solutions dental-equipment-circle-sterilization-room  dental-equipment-circle-cad-cam

 Stomatologické

soupravy

 Rentgeny Sterilizace Digitální technologie

 

 

 

 

 

 

 

Investice do soudobého nového zubního vybavení a digitálních technologií může změnit vaši praxi na ordinaci s novými možnostmi, vyšší efektivitou a zvýšenou spokojeností pacienta.

Naši specialisté na přístroje vám poskytnou rady a doporučení jak co nejlépe využívat nové technologie a vybavení a zvýšit tak vaši konkurenceschopnost a produktivitu. Proberou s vámi vaše požadavky a pomohou vám vybrat zařízení, které nejlépe vyhovuje vašim plánům a rozpočtu.

Nabízíme dodávku, instalaci a dolaďování, stejně jako preventivní údržbu a průběžný servis.

Mezi hlavní výhody servisních služeb u Henry Schein patří zajištění technických služeb certifikovanými techniky po celé České republice. Máme certifikaci na široké portfolio značek stomatologických souprav, sterilizátorů, RTG techniky, CAD/CAM a laboratorní techniky. Provádíme elektrické revize zdravotnických zařízení a tlakových nádob. U nás máte možnost si zapůjčit přístroj po dobu servisní opravy.

Nabízíme také opravy na místě, servisní smlouvy, zákaznickou podporu, produktová školení.

V rámci smluvního servisu Henry Schein nabízíme spoustu výhod a především v rámci balíčku smluvního servisu Vás budeme pravidelně informovat o nutnosti provedení BTK u stomatologického vybavení dle zákona č.268/2014 Sb . Každý rok, před vypršením BTK, Vás budeme sami kontaktovat, abyste na to nemuseli myslet Vy. Našimi servisními službami o přístroje Vám šetříme čas a peníze.

Pomůžeme vám zajistit levné financování a doporučíme architektonické studio, které vám nejen navrhne vaši novou ordinaci či celou kliniku, ale také zajistí prověřené řemeslníky pro samotnou realizaci.

HENRY SCHEIN Prehled servisnich sluzeb web